Головна » 2018 » Листопад » 19 » Свято Рідної Мови у Самострілівському НВК
Свято Рідної Мови у Самострілівському НВК

День украї́нської писе́мності та мо́ви — свято, яке щороку відзначається в Україні 9 листопада. Традицією стало відзначення свята різними заходами приуроченими до цього Дня. У Самострілівському НВК пройшов захід під назвою Свято Рідної Мови, на якому були присутні всі члени шкільної родини. Вчителі молодших класів Суха Наталя Володимирівна, Чайка Катерина Володимирівна та Котюк Оксана Василівна ретельно підготувати цей дарунок для всіх. Глядачі були задоволені результатом, оскільки учні гарно виступили. Хлопчики та дівчатка з великим натхненням висловлювали свою любов до Рідної Мови у піснях та віршах. Безліч посмішок і приємних вражень було подаровано присутнім. Кожен, хто виступав, проявив себе чудовим артистом і декламатором, що злилися в один великий та затишний творчий колектив.  А зірочкою заходу став учень другого класу, котрий своєю невимушеністю зачарував весь глядацький простір.

Статтю підготував Павлов Сергій Васильович

Переглядів: 239 | Додав: samosrilynvk | Теги: учні, вчителі, свято рідної мови, рідна мова, Свято, Самострілівський НВК, початкові класи | Рейтинг: 0.0/0